Relax

Relax na Zruboch

Smrekovica je ideálnym miestom na relax, načerpanie novej energie v prostredí obklopenom prekrásnou prírodou, ale zároveň miestom na aktívne prežitie dovolenky. Množstvo turistických chodníkov rozdielnej náročnosti láka na turistické prechádzky spojené so spoznávaním okolitých prírodných krás. Celková dĺžka turistických trás je až 50 kilometrov. Určite si prídu na svoje nadšenci cyklistiky, pre ktorých sú vytvorené cyklistické trasy. Hotel poskytuje službu zapožičania bicyklov. V letnej sezóne si hostia môžu zahrať tenis na kurtoch s nočným osvetlením, deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku. V areáli sa tiež nachádza jazierko so pstruhmi. Zima na Smrekovici má svoje osobité čaro. Snehová nádielka je vo výške takmer 1500 m n.m. naozaj bohatá. Priamo pred hotelom sa nachádza lyžiarsky vlek, ktorý je v prevádzke vždy keď sú na to snehové podmienky. V zime sa tenisová plocha mení na ľadovú plochu pre nadšencov hokeja a krasokorčuľovania. Celoročnou atrakciou je jazda na koči alebo saniach, jazdecký klub ponúka kurzy jazdy na koni a základy starostlivosti o koníky. Po dlhých prechádzkach a športových aktivitách je ideálne navštíviť wellness so 4 druhmi sáun, vírivkou a relaxačnou miestnosťou. V hoteli sú k dispozícii biliard, kino, knižnica či útulný bar.

TATRANSKá PRÍRODa

Vyrazte na prieskum okolia hotela, ktoré ponúka neobmedzené možnosti na romantické prechádzky tatranskou prírodou v každom ročnom období.

SKIBUSOM PRIAMO NA SVAH

V zimnom období je pre hostí hotela Granit Tatranské Zruby k dispozícii pravidelná linka skibusu so zastávkou priamo pred hotelom, ktorá Vás za pár minút pohodlne dopraví k svahom lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici.

RELAXAČNÉ CENTRUM

Po náročnom dni strávenom či už na lyžiarskych svahoch alebo turistických chodníkoch si doprajte chvíľu oddychu a pohody v našom relaxačnom centre, kde máte možnosť načerpať nové sily v perličkovej vani, kanadskej vani, fínskej saune, poprípade sa nechajte rozmaznávať pri masáži lávovými kameňmi.

LOBBY BAR a VIP salónik

Nový moderný lobby bar v ktorom si môžete pochutnať na našej vlastnej značke kávy. Príjemnú atmosféru dotvára krb, ktorý Vás zahreje pri dlhých zimných večeroch. Pre náročnejších je súčasťou baru aj VIP salónik kde môžete v súkromí viesť pracovné stretnutie alebo si vychutnávať pokojný večer pri whisky a cigare ako aj iných alkoholických alebo nealkoholických nápojov z našej ponuky.

DENNÝ „RETRO“ BAR

Zažite neopakovateľnú a nostalgickú atmosféru v našom dennom „retro“ bare, ktorý je situovaný na prvom poschodí nad reštauráciou. Súčasťou baru je aj vyhliadková terasa z ktorej sa budete mať možnosť kochať nádhernou scenériou nielen Vysokých ale aj Nízkych Tatier.

BILIARD, STOLNÝ TENIS, STOLNÝ FUTBAL

Na spestrenie voľných chvíľ je pre našich návštevníkov k dispozícii biliardový stôl, stolný tenis a stolný futbal.

FITNESS CENTRUM

Ak máte v úmysle urobiť niečo pre svoje zdravie a nabrať kondíciu potrebnú na zdolávanie tatranských štítov, v tom prípade je fitness centrum Hotela Granit Tatranské Zruby tou správnou voľbou.

DETSKÝ KÚTIK

Detský kútik – otvorený neobmedzene, situovaný pri recepcii, plný hračiek, detského domčeka so šmýkačkou a TV s detskými programami.

ŠKOLIACE MIESTNOSTI

Potrebujete zorganizovať školenie, seminár, kongres, firemný večierok alebo súkromnú oslavu? To všetko Vám vieme ponúknuť v našom zariadení.

Veľká konferenčná miestnosť

S kapacitou 120 osôb s pódiom, moderným ozvučením, parketom, vlastným pianom, krásnym výhľadom na tatranské štíty a profesionálnym personálom je záruka, že Vaše podujatie bude úspešné.

Malá konferenčná miestnosť

S kapacitou max. 40 osôb (podľa usporiadania stolov a sedenia) je vhodná na pracovné porady, školenia, semináre alebo menšie rodinné oslavy.

Banketka

je útulná miestnosť vedľa reštaurácie so samostatným vchodom, okrúhlym stolom a šiestimi stoličkami vhodná pre súkromné slávnostné alebo rokovacie obedy či večere, príp. vhodná na súkromné rokovania.

Developed by Madviso.