Ubytovanie

pohodlné
a príjemné izby

Hotel Granit Tatranské Zruby – klimatické kúpele *** disponuje 103 izbami s ubytovacou kapacitou 230 lôžok v 3 jednoposteľových, 77 dvojposteľových, 9 trojposteľových a 10 štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Hotel má k dispozícii štyri apartmány so samostatnou pracovňou (PC s internetom) pre menšie rokovania (8 ľudí). Súčasťou každej izby je farebný TV, rádio, vlastné sociálne zariadenie, sprcha a chladnička.

Izby

Jedno a dvojlôžkové izby (niektoré s francúzskym balkónom), samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením.
Trojlôžkové izby so samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením.
Štvorlôžková izba s dvoma spálňami a spoločnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením.
Trojlôžková „retro“ izba so samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izba je vybavená pôvodným nábytkom, televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením

Izby

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou 2 prísteliek

Priestranný dvojizbový apartmán s obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a balkónom, spálňou s manželkou posteľou a dvoma kúpeľňami so sprchou a WC. Apartmán je vybavený televízorom, chladničkou a WIFI pripojením.

Pre ubytovaných hostí poskytujeme bezplatne:

  • neobmedzený vstup do posilňovne
  • parkovanie
  • WIFI pripojenie
  • detský kútik
  • infocentrum recepcia – stála 24 h služba

Stiahnite si kompletný cenník ubytovania a komplexných kúpeľných pobytov platný od 15.01.2018.