Ubytovanie

pohodlné
a príjemné izby

Hotel Granit Tatranské Zruby – klimatické kúpele *** disponuje 103 izbami s ubytovacou kapacitou 220 lôžok v 3 jednoposteľových, 77 dvojposteľových, 8 trojposteľových a 10 štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Hotel má k dispozícii štyri apartmány. Súčasťou každej izby je farebný TV, rádio, vlastné sociálne zariadenie, sprcha a chladnička.

Izby

Jedno a dvojlôžkové izby (niektoré s francúzskym balkónom), samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením.
Trojlôžkové izby so samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením.
Štvorlôžková izba s dvoma spálňami a spoločnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izby sú vybavené televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením.
Trojlôžková „retro“ izba so samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Izba je vybavená pôvodným nábytkom, televízorom, rádiom, chladničkou a WIFI pripojením

Izby

Apartmán pre 2 osoby s možnosťou 2 prísteliek

Priestranný dvojizbový apartmán s obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a balkónom a spálňou s manželkou posteľo. Apartmán je vybavený televízorom, chladničkou a WIFI pripojením.

Pre ubytovaných hostí poskytujeme bezplatne:

  • neobmedzený vstup do posilňovne
  • parkovanie
  • WIFI pripojenie
  • detský kútik
  • infocentrum recepcia – stála 24 h služba
Cenník

Stiahnite si kompletný cenník ubytovania, stravovania, komplexných kúpeľných pobytov, zdravotných vyšetrení a procedúr.

Zlaty apartman Strieborny apartman Bronzovy apartman Izba tro lozka dve lozka oprava r
Developed by Madviso.