O hoteli

HOTEL GRANIT
TATRANSKÉ ZRUBY ***
KLIMATICKÉ KÚPELE

Tatranské Zruby sú výnimočnou časťou obce Vysoké Tatry, sú pokojným zázemím rušného Smokovca a výborným východiskom na turistiku v centrálnej časti Vysokých Tatier. Hotel Granit a klimatické kúpele Tatranské Zruby sa nachádza vo Vysokých Tatrách na úpätí Slavkovského štítu v nadmorskej výške 1000 m n.m. na území Tatranského národného parku.
Hotel a klimatické kúpele poskytujú ubytovacie a stravovacie možnosti európskeho štandardu s relaxačným zázemím a navyše poskytujú komplexnú klimatickú kúpeľnú liečbu. Súčasťou kúpeľnej liečby je aj novovybudované oddelenie rehabilitácie, ktoré bolo uvedené do prevádzky v roku 2010.

UBYTOVANIE

Lôžková kapacita hotela je 230 lôžok v jednoposteľových, dvojposteľových, trojposteľových a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Hotel má k dispozícii štyri apartmány so samostatnou pracovňou (PC s internetom) pre menšie rokovania (8 ľudí). Súčasťou každej izby je farebný TV, rádio, vlastné sociálne zariadenie, sprcha, chladnička.


POZRITE SI NAŠE IZBY
ubytovanie

REŠTAURÁCIA A BAR

Návštevníci a hostia majú zabezpečenú plnú penziu. Raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov a obedy výberom z dvoch jedál. Chutné jedlá a dezerty pripravuje skúsený tím kuchárov na čele so šéfkuchárom s dlhoročnou praxou, ktorý dbá aj na estetiku podávaných jedál. Jedáleň s kapacitou 246 osôb ponúka možnosť celodenného stravovania s panoramatickým výhľadom na mesto Poprad.

Nový moderný lobby bar v ktorom si môžete pochutnať na našej vlastnej značke kávy ku ktorej patrí naša štrúdľa Granitka. Príjemnú atmosféru dotvára krb ktorý Vás zahreje pri dlhých zimných večeroch. Pre náročnejších je k dispozícií VIP salónik, kde si môžete vychutnávať pokojný večer pri whisky a cigare.


Reštaurácia a bar

REHABILITÁCIE

Náš hotel ponúka možnosť konzultácie s lekárom. K dispozícii sú tieto rehabilitačné a vodoliečebné procedúry: Vírivý kúpeľ, perličkový kúpeľ, kanadská vaňa, spa vaňa, škótske streky, elektromasážne prístroje (masážne kreslo, masážna posteľ, elektromasáž chodidiel), sauna, klasická masáž, reflexná masáž, rašelinový zábal, solux, bioptropná lampa, inhalácie s vincentkou, oxygenoterapia, diadynamik, ultrazvuk, interferenčné prúdy, TENS prúdy.


REHABILITÁCIE

ROKOVACIE MIESTNOSTI

1. veľká spoločenská miestnosť pre cca 120 ľudí, vybavená pódiom, vhodná pre kongresy, školenia, oslavy, svadby, stužkové slávnosti
2. malá spoločenská miestnosť pre cca 60 ľudí

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Tenis, stolný tenis, biliard, posilňovňa, požičovňa bicyklov a športových potrieb pre letné i zimné športy a turistiku.

DETSKÝ KÚTIK

Detský kútik – otvorený neobmedzene, situovaný pri recepcii, plný hračiek, detského domčeka so šmýkačkou a TV s detskými programami.

INFOCENTRUM

Recepcia - stála 24 hodinová služba, vždy ochotná poskytnúť akékoľvek informácie.

Developed by Madviso.