Relax

Relax na Zruboch

Smrekovica je ideálnym miestom na relax, načerpanie novej energie v prostredí obklopenom prekrásnou prírodou, ale zároveň miestom na aktívne prežitie dovolenky. Množstvo turistických chodníkov rozdielnej náročnosti láka na turistické prechádzky spojené so spoznávaním okolitých prírodných krás. Celková dĺžka turistických trás je až 50 kilometrov. Určite si prídu na svoje nadšenci cyklistiky, pre ktorých sú vytvorené cyklistické trasy. Hotel poskytuje službu zapožičania bicyklov. V letnej sezóne si hostia môžu zahrať tenis na kurtoch s nočným osvetlením, deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku. V areáli sa tiež nachádza jazierko so pstruhmi. Zima na Smrekovici má svoje osobité čaro. Snehová nádielka je vo výške takmer 1500 m n.m. naozaj bohatá. Priamo pred hotelom sa nachádza lyžiarsky vlek, ktorý je v prevádzke vždy keď sú na to snehové podmienky. V zime sa tenisová plocha mení na ľadovú plochu pre nadšencov hokeja a krasokorčuľovania. Celoročnou atrakciou je jazda na koči alebo saniach, jazdecký klub ponúka kurzy jazdy na koni a základy starostlivosti o koníky. Po dlhých prechádzkach a športových aktivitách je ideálne navštíviť wellness so 4 druhmi sáun, vírivkou a relaxačnou miestnosťou. V hoteli sú k dispozícii biliard, kino, knižnica či útulný bar.

Jazdecký klub hafling

Pýchou hotela je Jazdecký klub Hafling, ktorý spríjemňuje pobyt a prináša nezabudnuteľné zážitky všetkým klientom a hosťom. Teší sa veľkej obľube hlavne u detí. Ponúkame kurzy jazdenia a starostlivosti o koníky. Klub má 6 koníkov a skúsených profesionálnych inštruktorov, ktorí vás vtiahnu do tajov a zaujímavostí o tieto ušľachtilé zvieratá. V zimnom období môžete zažiť tú pravú romantiku v podobe jazdy na saniach a celoročne na koči po čarokrásnej okolitej prírode.

Cenník jazdeckého klubu

RUŽOVÝ SALÓNIK - “Babinec“

asdf

LOBBY bar

Pri recepcii sa nachádza lobby miestnosť s televíziou, dennou tlačou a knižnicou. Hostia si môžu posedieť pri sledovaní televíznych programov či čítaní dennej tlače s nápojmi objednanými v reštaurácii.

GRANIT CINEMA

Raritou hotela je najmenšie a najvyššie položené kino na Slovensku s kapacitou 20 miest. Pre hostí máme pripravenú bohatú ponuku filmov rôznych žánrov domácej aj zahraničnej produkcie. Hostia si môžete vybrať podľa nálady a chuti. Nezabúdame ani na našich najmenších. Pre nich je pripravený veľký výber animovaných a hraných rozprávok od výmyslu sveta. Stačí si len vybrať.

Bar Burian

Bar je príjemným miestom na posedenie pri čaji, káve, alkoholických a nealkoholických nápojoch. Steny baru zdobia fotky velikánov čiernobielych filmov akými boli Vlasta Burian, Ján Werich či Adina Mandlová. Štýlová piecka spríjemňuje chladné zimné večery.

Biliard

Návštevníci majú k dispozícii biliard, ktorý sa nachádza v bare Burian. Táto spoločenská hra, ktorá si vyžaduje koncentráciu a sústredenosť je príjemným spestrením dovolenkových chvíľ.

Lyžovanie

Pri recepcii sa nachádza lobby miestnosť s televíziou, dennou tlačou a knižnicou. Hostia si môžu posedieť pri sledovaní televíznych programov či čítaní dennej tlače s nápojmi objednanými v reštaurácii.

Vlek

Priamo pred hotelom je v zimných mesiacoch v prevádzke lyžiarsky vlek s nočným osvetlením. Malý vlek je prepojený s veľkým o dĺžke 460 metrov. Je ideálnym pre rodiny s malými deťmi a lyžiarov začiatočníkov. Hotel poskytuju zapožičanie lyžiarskych potrieb a tiež lyžiarsku školu.
Developed by Madviso.