Relax

Relax na Zruboch

Navštívte Hotel Granit Tatranské Zruby – klimatické kúpele v srdci tatranskej prírody a prežite tak nezabudnuteľné chvíle pod majestátnymi štítmi našich veľhôr. Náš hotel je situovaný v pokojnej osade Tatranské Zruby v blízkosti Starého Smokovca, ktorý je jedným z hlavných východiskových bodov na podnikanie túr vo Vysokých Tatrách. Okolie hotela ponúka neobmedzené možnosti na športové aktivity, turistiku, romantické prechádzky a spoznávanie kultúrno-historických pamiatok. Okrem krásnej prírodnej scenérie si môžete vychutnať pobyt v našom relaxačnom centre, kde máte možnosť absolvovať širokú škálu procedúr ako napríklad kanadská vaňa, perličkový kúpeľ, fínsku saunu, masáže, zábaly a mnohé iné, zažiť chvíľu pohody v našom lobby bare pri šálke kávy našej vlastnej značky, vychutnať si širokú ponuku nápojov v nostalgickom dennom „retro“ bare, zahrať si biliard, stolný tenis, stolný futbal, poprípade navštíviť fitness centrum alebo si zapožičať horské bicykle a vyraziť na prieskum okolia. Pre najmenších máme pripravený detský kútik a vonkajšie ihrisko.

TATRANSKá PRÍRODa

Vyrazte na prieskum okolia hotela, ktoré ponúka neobmedzené možnosti na romantické prechádzky tatranskou prírodou v každom ročnom období.

SKIBUSOM PRIAMO NA SVAH

V zimnom období je pre hostí hotela Granit Tatranské Zruby k dispozícii pravidelná linka skibusu so zastávkou priamo pred hotelom, ktorá Vás za pár minút pohodlne dopraví k svahom lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici.

RELAXAČNÉ CENTRUM

Po náročnom dni strávenom či už na lyžiarskych svahoch alebo turistických chodníkoch si doprajte chvíľu oddychu a pohody v našom relaxačnom centre, kde máte možnosť načerpať nové sily v perličkovej vani, kanadskej vani, fínskej saune, poprípade sa nechajte rozmaznávať pri masáži lávovými kameňmi.

LOBBY BAR a VIP salónik

Nový moderný lobby bar v ktorom si môžete pochutnať na našej vlastnej značke kávy. Príjemnú atmosféru dotvára krb, ktorý Vás zahreje pri dlhých zimných večeroch. Pre náročnejších je súčasťou baru aj VIP salónik kde môžete v súkromí viesť pracovné stretnutie alebo si vychutnávať pokojný večer pri whisky a cigare ako aj iných alkoholických alebo nealkoholických nápojov z našej ponuky.

DENNÝ „RETRO“ BAR

Zažite neopakovateľnú a nostalgickú atmosféru v našom dennom „retro“ bare, ktorý je situovaný na prvom poschodí nad reštauráciou. Súčasťou baru je aj vyhliadková terasa z ktorej sa budete mať možnosť kochať nádhernou scenériou nielen Vysokých ale aj Nízkych Tatier.

BILIARD, STOLNÝ TENIS, STOLNÝ FUTBAL

Na spestrenie voľných chvíľ je pre našich návštevníkov k dispozícii biliardový stôl, stolný tenis a stolný futbal.

FITNESS CENTRUM

Ak máte v úmysle urobiť niečo pre svoje zdravie a nabrať kondíciu potrebnú na zdolávanie tatranských štítov, v tom prípade je fitness centrum Hotela Granit Tatranské Zruby tou správnou voľbou.

DETSKÝ KÚTIK

Detský kútik – otvorený neobmedzene, situovaný pri recepcii, plný hračiek, detského domčeka so šmýkačkou a TV s detskými programami.

ŠKOLIACE MIESTNOSTI

Potrebujete zorganizovať školenie, seminár, kongres, firemný večierok alebo súkromnú oslavu? To všetko Vám vieme ponúknuť v našom zariadení.

Veľká konferenčná miestnosť

S kapacitou 120 osôb s pódiom, moderným ozvučením, parketom, vlastným pianom, krásnym výhľadom na tatranské štíty a profesionálnym personálom je záruka, že Vaše podujatie bude úspešné.

Malá konferenčná miestnosť

S kapacitou max. 40 osôb (podľa usporiadania stolov a sedenia) je vhodná na pracovné porady, školenia, semináre alebo menšie rodinné oslavy.

Banketka

je útulná miestnosť vedľa reštaurácie so samostatným vchodom, okrúhlym stolom a šiestimi stoličkami vhodná pre súkromné slávnostné alebo rokovacie obedy či večere, príp. vhodná na súkromné rokovania.

Developed by Madviso.